Gięcie Blach

Od wielu lat zajmujemy się gięciem blach w naszym zakładzie na Śląsku. W trakcie obróbki metal jest trwale odkształcany, czyli nadajemy mu określoną formę. W swojej pracy używamy specjalistycznych maszyn krawędziowych zaginających blachy. Jest to wysokiej klasy sprzęt, który umożliwia uzyskanie elementów, takich jak:

• parapety ze stali ocynkowanej powlekanej,
• pasy nadrynnowe okapowe oraz podrynnowe,
• listwy kominowe i wykończeniowe,
• panele dachowe gładkie i z przetłoczeniem,
• wiatrownice,
• gąsiory blaszane,
• kątowniki,
• kształtowniki do płyty warstwowej.

 

Elementy wykończeniowe z giętej blachy – dostawa do Katowic, Sosnowca i Chorzowa

Wszystkie nasze produkty wykonywane są z najlepszej stali ocynkowanej. Każdy egzemplarz dostarczany na zamówienie Klienta ma powtarzalne wymiary. Dzięki temu zlecający może mieć pewność, że otrzyma dowolny element (np. gąsior) idealnie dopasowany do pozostałych części. Proces gięcia blachy realizowany jest pod czujnym okiem wykwalifikowanych pracowników. Dbają oni o terminową realizację i wysyłkę produktów. Poza tym mają pieczę nad poprawnością procesu technologicznego.

W ramach zamówień na gięcie blach realizujemy dostawy dla Klientów z Katowic, Sosnowca i Chorzowa. Usługi dostępne są w przystępnych cenach, których wysokość zależy od różnych czynników. Staramy się, aby kosztorys był korzystny dla osób lub firm zgłaszających się do nas z danym projektem. Zapytanie można przesłać do PlastBud za pomocą formularza on-line dostępnego na tej stronie w zakładce „Twoja obróbka”.

W naszym sklepie internetowym oferujemy gotowe wiatrownice, kątowniki i inne elementy o standardowych wymiarach. Są one estetycznie wykończone i zgodnie z Państwa wyborem pomalowane na kolor dostępny w palecie RAL. W ten sposób istnieje opcja dokładnego dopasowania poszczególnych produktów z barwą dachówki. Połączenie precyzyjnego sprzętu z doświadczeniem fachowców daje efekt synergii w postaci wysokiej jakości. 

Nasz asortyment gwarantuje wysoką trwałość i dokładne odzwierciedlenie wzorca.  Co sprawia, że część doskonale komponują się z pozostałymi elementami budynku.
Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i sugestie. Dlatego, jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, to zapraszamy do kontaktu. Dla osób, które chcą skorzystać z indywidualnego zamówienia gięcia blachy. Zapewniamy transport towaru na terenie Śląska do Chorzowa, Sosnowca i Katowic.