Obróbki blacharskie

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że obróbka blacharska dachu, czy to jednospadowego, czy dwuspadowego, stanowi nieodzowny element każdego prawidłowo zrealizowanego pokrycia dachowego. Bez odpowiednio dobranych rozwiązań, dach nie tylko nie będzie estetyczny, ale co więcej, nie zachowa też właściwej szczelności.

W grę wchodzą nie tylko obróbki przy wykańczaniu blachodachówki czy innego świeżo położonego poszycia, takie jak pas nadrynnowy czy podrynnowy lub obróbki blacharskie komina, ale także uszczelnianie istniejących dachów dwuspadowych w postaci wymiany kalenicy czy zamontowanie nowej wiatrownicy na konstrukcji jednospadowej. Zwykły dach płaski na domu czy sklepie z prostą izolacją przeciw opadom może zostać wzmocniony pasem podrynnowym w cenie dużo niższej niż wymiana całego poszycia, dlatego gotowe obróbki blacharskie to znakomity sposób na pojawiające się kłopoty ze szczelnością pokryć.

Zapraszamy do skorzystania z doświadczenia i cen producenta. Cennik produktów i usług blacharskich w naszym wykonaniu może przekonać Państwa do renowacji, wzmocnienia czy całkowitego remontu dachu. Blacha nadrynnowa to uniwersalny materiał, którego cena pozwala zdecydować się na przeróbki i naprawy bez narażania się na ogromne koszta. W każdym przypadku przed zakupem doradzimy naszym Klientom optymalne rozwiązanie problemu, niezależnie, czy będzie on dotyczył dachu płaskiego, czy ze spadem.

Prowadząc sprzedaż dachowych elementów wykończeniowych, w tej kategorii możemy zaproponować solidnie wykonane gotowe obróbki blacharskie. Przygotowana przez nas oferta jest adresowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm poszukujących takich wyrobów, jak blachy nadrynnowe, wiatrownica, czy okapowy pas podrynnowy. Wszystkie produkty dostępne asortymencie naszego sklepu cechuje przystępna cena oraz wysoka jakość wykonania, z dbałością o najmniejsze detale i przy wykorzystaniu certyfikowanych materiałów.

W zakres naszej oferty wchodzi szeroka gama obróbek blachodachówki, które można stosować również na taras lub balkon, pod różnego rodzaju izolacje.

Nasz sklep oferuje między innymi pas nadrynnowy przeznaczony do bezproblemowego odprowadzania wody z pokrycia dachowego, wiatrownice przystosowane do montażu na szczytowych krawędziach dachu, a także obróbki przyścienne, znajdujące zastosowanie przy połączeniu dachu płaskiego krytego papą lub gontem ze ścianą. Osoby, które chcą poznać szczegółowy cennik obróbek blacharskich, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub bezpośredniego odwiedzenia siedziby naszej firmy, mieszczącej się w dogodnym miejscu na terenie Czeladzi.